| anonim_4396 a întrebat:

am 16 ani si nu am avut niciodata un iubit...nici nu m-am sarutat cu nimeni. si asta nu pentru ca sunt urata, nu stiu de ce sad stiu, o sa imi spuneti ca acum trebuie sa ma tin de scoala, sa nu ma gandesc acum la asta, dar vreau pe cineva care sa imi fie alaturi cand am nevoie, in afara de parinti, vreau pe cineva pe care sa iubesc in alt mod. cateodata ma simt asa de singura, si cand vad numai iubire in jurul meu, ma intreb de ce nu as putea avea si eu pe cineva care sa ma iubeasca asa cum vreau eu... e normal sa nu am prieten la varsta asta? voi la ce varsta ati avut primul prieten?

69 răspunsuri:
| HC_Crysty_1998 a răspuns:

Te ajut eu daca vreiii.

| HC_Crysty_1998 a răspuns:

Ce zici ne combinam? Cauta pe fb Crysty Drx si vb

| Gabriel_Gabi_2002_RASs a răspuns:

Vrei prieten?

| Gabriel_Gabi_2002_RASs a răspuns:

Vrei prieten? Vreau eu cu tine daca vrei eu sunt din tg jiu

| Gergely_Norbi_1997 a răspuns:

Vrei sa fi prietena mea

| Dark_Ionut_1985 a răspuns:

Eu sunt disponibil

| Dark_Ionut_1985 a răspuns:

Îmi dai nr tău sau ți-l dau pe al meu0799527933

| Bulfas_Mihai_2000 a răspuns:

Buna sunt mihai am 18 ani

| Bulfas_Mihai_2000 a răspuns:

Nai Vera sa fi in preuna cu mine

| Furdui_Robi_1999 a răspuns:

Buna

| Manolea_Florin_2000 a răspuns:

Buna

| Bergheva_Ovidiu_1999 a răspuns:

Buna nu ai vroia sa vb amândoi.

| Petre_Armando_Iulian_1991 a răspuns:

Te pot ajuta eu 0733253001 suna-ma

| Dani_Dani_2002_Rdj8 a răspuns:

Buna eu am 15 ani si m-as intreba daca ai vrea sa ne cunoastem

| Popa_Mady_Vasy_1996 a răspuns:

Buna cf frumoasa?

| Chima_Petru_1998 a răspuns:

La 14 ani sunt baiat daca vrei ne putem intalni acum am 16 ani

| Bercea_Raul_1992 a răspuns:

Bună ai 16 ani nu ai prieten

| ovidiu31 a răspuns:

Buna eu sunt ovidiu am 31 de ani sunt barbat calumea de incredere daca vrei sa stam impreuna astept un raspuns asta ee numarul meu de telefon vorbim pe wattap sau pe skype sau pe telefon 0786189754 numarul meu si id de skype ovidiu216

| Cristian_Olaru_1999 a răspuns:

Buna sunt disponibil asta e Facebook meu olaru cristian astept cererea

| Tbx_Ionut_1997 a răspuns:

Buna

| Gabriel_Gabriel_2002 a răspuns:

Dacă îmi dai add pe Facebook te ajut eu

| Panescuovidiu a răspuns:

Buna sunt Ovidiu si te in teleg si cu scoală si eu sunt ocupat cu eu dar nici eu nu am avut o prietenă si eu am 16 ani si chiar vreau sa avem o relatie

| Fratila_David_2002 a răspuns:

Buna ma numesc david am 16 ani si sunt in cautare de o iubita. Am amai avut prietena

| Fructulpasiuni a răspuns:

Și nu vr sa ai un prieten?

| Razvan_Furdui_1999 a răspuns:

Vreau sa vb an privat

| marius6666 a răspuns:

De unde esti?

| Madalin_Gheorghe_1996 a răspuns:

Buna daca doresti intr-adevar sa ai un iubit eu iti voi fii alaturi la bine si la rau.