| Just4Joker075 a întrebat:

intrebare pentru fete! daca ati primi flori si ciocolată de la un baiat, cum procedati? apreciati gestul si primiti florile si ciocolata sau le-ati arunca la gunoi, pentru ca mie mi s-a intamplat asta si a fost chiar naspa...

18 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

De ce naiba sa le arunc la gunoi? Cat de retardata si frustrata trebuie sa fie o fata ca sa faca asta?

| Just4Joker075 explică (pentru whatevernvm):

Nici prin cap nu mi-a trecut ca poate sa faca asa ceva...

| whatevernvm a răspuns (pentru Just4Joker075):

E tâmpită

| darrio2007 a răspuns:

Ca o fata sa faca asa ceva e clar ca este retardată.Nu iti place de cel care ti le-a dat dar macar ai avut ceva de castigat din asta.

| Kaℓi a răspuns:

Asa, la prima vedere, pare un gest isteric si nepotrivit.
Dar conteaza istoricul.
O inteleg pe fata aia daca a fost hartuita cu gesturi si declaratii pe care le-a respins, daca a spus ca nu doreste nimic si vrea sa fie lasata in pace. E o posibilitate, nu?

| RAY a răspuns:

Daca tu crezi ca cu asa ceva faci sa te placa o fata te inseli, atractia fizica nu sta in flori sau in ciocolati, posibil ca esti disperat a facut bine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori e nesimtita, ori nu a vrut sa se duca cu ele acasa si nu a gasit alta solutie

| Doub a răspuns:

Ioi, i-aş aprecia gestul, adică e chiar drăguţ.
Plus că aici vorbim de ciocolată. love struck

| Lawliet14 a răspuns:

As manca ciocolata cu prietenul meu. happy Daca nu, as imparti-o la altii.

| FemeiaPisică a răspuns:

Depinde de fată şi de reacţia fiecăreia, unele fete reacţionează plăcut altele mai puţin plăcut.
Dacă măcar te simpatiza, accepta florile şi ciocolata şi se bucura.
Nu ai specificat dacă a aruncat imediat florile şi ciocolata de faţă cu tine sau le-a aruncat la primul coş de gunoi care i-a ieşit în cale.
Dacă le-a aruncat de faţă cu tine înseamnă că s-a enervat de gestul tău şi te-a considerat un obsedat pentru că tot insişti şi nu vrei să înţelegi că vrea să o laşi în pace şi asta i-a trecut prin minte la momentul respectiv. Dacă le-a aruncat după ce v-aţi despărţit la primul coş de gunoi care i-a ieşit în cale înseamnă că s-a ruşinat şi i s-a părut un gest ridicol sau nepotrivit.
Cel mai probabil eşti prea insisent şi o deranjezi din moment ce ea ţi-a confirmat că nu te place/suportă.

| Mussette a răspuns:

Mananc bomboanele, daca sunt fara fructe si pun florile in apa. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipa ori are probleme, ori are 12 ani. laughing

| CVane a răspuns:

Sincer daca mi s-ar fi intamplat asta, o scuipam in ochi, chiar nu imi imaginez cum sa faci un asa gest.

| LoveSleep a răspuns (pentru CVane):

Pot să-ți fur poza de profil?

| CVane a răspuns (pentru LoveSleep):

Sigur laughing

| CezaraEM a răspuns:

In primul rand, daca un baiat mi-ar oferi asa ceva, as fii CEA MAI FERICITA FATA DIN LUME! E un gest superb :X As aprecia gestul baiatului si as sari pe el sa-l pup si restul...
In al doilea rand: imi pare rau pentru tine ca ai avut parte de aceasta scena oribila! Fata respectiva nu a meritat atentia ta!

Da! Eu apreciez mult gestul asta :X

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Apreciez gestul si le primesc.