| xForSmile a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine va rog? :X :*
Am un prieten (Andrei)care locuieste in Italia dar vara si-o petrece in Romania (e vecin cu mine). Vara trecuta cand a venit nu exista secunda sa nu se dea la mine. Primele dati l-am refuzat dar pana la urma am inceput sa devenim din ce in ce mai apropiati. Desi era plecat in Italia tot timpul vorbeam pe mess imi spunea ca ii e dor de mine si abia asteapta sa ma vada ...etc. Dar vara asta cand a venit s-a comportat foarte rece cu mine si se tot dadea la bff sad Ea are prieten dar flirteaza cu fratele lui Raul si putin si cu el). Ea vara trecuta nu era in Romania. Cand jucam adevar sau provocare cand era vorba sa ma sarute gasea scuze (desi ne-am mai sarutat ) dar cand trebuia sa faca flotari peste cea mai buna prietena normal ca da. Ea acum a inceput sa il ignore. Acum a plecat in Italia si iar vorbeste frumos cu mine pe mess ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. A stat 3 saptamana in Romania si m-a ignorat complet si acum? Ma simt a 5 roata cryingcrying Vine inapoi in Romania poimaine si nu stiu cum sa ma comport cu el sad Adica el a vazut ca l-a refuzat ea (cea mai buna prietena) si acum se intoarce la mine straight facestraight facestraight face eu chiar simt ceva pentru el nu doar imi bat joc ca ea dar... CAnd m-a ignorat si se comporta asa urat parca mi se rupse inima! Ajutor cryingbroken heart

Răspuns Câştigător
| Bababam a răspuns:

Eu zic ca nu i-ai raspuns la avansurile de prima data si s-a suparat, a vazut ca te lasi mai "greu" si a incercat-o cu altcineva cand a revenit. Eu zic sa il respingi usor, vorbiti dar sa nu bati vreun apropo, absolut nimic. Iar eu cred ca o sa flirteze cu tine again! tongue

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei poartat-e normal si gata!

| xForSmile explică (pentru anonim_4396):

Nu-i asa usor. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru xForSmile):

Pei inceeeearca atunci sa-i spui direct ce ai pe suflet

Răspuns utilizator avertizat
| Roberta74 a răspuns:

WOW! Traiesti ca intr-un serial romance! Te invidiez pentru astawinking

| Nuamchefazi a răspuns:

Comporta-te indiferent cu el ca asta doare cel mai tare

| FMSAlin a răspuns:

Pai uite poate te pot ajuta foarte mult da-mi add popescu_alin20.Sunt on acum si daca e ceva despre relatii eu sunt omul potrivit, pentru ca imi place sa ajut persoanele ca tine...asta e si job'ul meu :*.

| marus9666 a răspuns:

Fa sex cu el...nu se va mai duce la alta straight face vorbiti atata timp si nu va f... si voi? normal ca se duce si baiatu la alta are si el nevoi!

| xForSmile explică (pentru marus9666):

straight facestraight face Da mersi de ajutor. Alt raspuns mai bun nici ca mai gaseam straight face