| RockyVedeta a întrebat:

Care ar fi cel mai potrivit loc pentru prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| SweetLove21 a răspuns:

Eu zic k ar fi frumoasa o plimbare pe o alee dintr-un parc tinandu-va de mana...asa mi se pare mai dragut pentru o prima intalnire! si asa o sa si puteti sa discutati mai multe lucruri, decat intr-un restaurant sau la o terasa.

14 răspunsuri:
| patii122 a răspuns:

Ori la un picnic cu lumanari si trandafiri ori la restaurant.

| AndreeaRadulescu14 a răspuns:

BUNA! CEL MAI BUN LOC ESTE PE O BANCA. DACA SUNTETI DIN GALATI PUTETI MERGE LA DUNARE PE O BANCA, CU CEVA MANCARE SOLIDA SI TU II DAI SA MANANCE IN TIMP CE STAI IN POALA LUI SI VA UITATI LA APA. FUNDA?

| Miree a răspuns:

Ce spui de o terasă sau o plimbare în parc? Îţi surâde ideea? Nu recomand restaurantele pentru că te vei simţi uşor stresată şi trebuie să te simţi relaxată!

| DomnulFantastic a răspuns:

La picnic sau la un restaurant

| alex298 a răspuns:

In parc sau pe malul unui lac frumos noaptea...

| dydy2003 a răspuns:

La un picnic langa un lac, seara sub luna cu cateva lumanari si multi pupici!

| miTzuliK93 a răspuns:

"Hai la mine sa vedem un film." - nu ma astept s-o inteleaga toti si toate.

| zurick a răspuns:

Undeva singuri sub stele? Da ce știu eu...

| anonima0101 a răspuns:

La restaorant!

| Iamnotme a răspuns:

Pe o banca, intr-un parc.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Toaleta scolii.

| claudia511 a răspuns:

La o plimbare.

| Allinka a răspuns:

Intru-n parc, la un eaz, sau pote chiar in cafenea

| dydy2003 a răspuns:

Cu barca pe un lac, noaptea cu lampioane si lumanari si trandafiri.