| Pepenecald a întrebat:

Ce pot face că sa mă înțeleg bine cu părinții mei, am intrat peste ei când făceau xxx și mă simt foarte scârbită și jenată nu ii mai suport.
Oricum nici înainte nu comunicam deloc.

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Stai linistita fetita, de acum iti garantez eu, ca sigur vor fi atenti laughing si cum vor auzi un sunet, vor tresari amandoi.Nu baga in seama rautatile oamenilor, capu sus.E ceva socant la varsta ta(cu toate ca stii ce e aia sex,una e sa stii, alta e sa vezi,si alta si mai aiurea e sa vezi la parinti tai) Treci peste, o sa iti fie urat o vreme, dar vei da uitari asemenea incident.E ceva gretos pentru o persoana sa se gandeasca ca parinti ei face sex, chiar daca in mod normal, e chiar ceva normal.Dar privind asta din pricina fiului sau ficei, e putin deplasat.Capu sus, nu baga in seama oameni rai, si incearca sa uiti happy

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gandeste-te la ceva diferit sa nu mai ai problema gandului sexual

| corbulalbrosu a răspuns:

Asa cum ti-a transmis @Tina188, alta data sa bati la usa. Actul sexual poate fi/este practicat si in timpul zilei, nu doar noapte. Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dta ești scârbită de un act prin care și tu ai venit pe lume.
Pentru că îți este frică de xxx, ca să nu recunoști față de tine că îți este frică, ai ales să îți fie scârbă, adică dezgust.
Ca să te înțelegi bine cu părinții, trebuie să înțelegi mai întâi că așa este viața cu xxx.

| Emilian65 a răspuns:

Trebuia sa bati la usa si nu mai aveai aceasta stare de neliniste.

| Plato a răspuns:

Auzi la ei, "trebuia sa bati la usa". laughing
Da, mereu inainte sa deschizi o usa sa te gandesti: "Hmm... oare nu se fufu parintii mei si aici? Mai bine sa fiu sigura."
Ce oameni smr, auzi la ei. laughing

In orice caz, chiar daca nu i-ai fi vazut, erai, evident, constienta ca au facut cel putin o data, altfel nu scriai asta aici, acum. Mda, imi pot imagina ca e putin naspa ca i-ai vazut, dar incearca sa faci abstractie.

Vina le apartine lor, 100%. Au fost foarte iresponsabili, cu un copil mare in casa, care e treaz, sa faci asa ceva... e dizgratios. Atunci i-au apucat caldurile sau ce dq?
In fine, sunt parintii tai, nu trebuie sa spui ca nu ii suporti. O sa-ti revii, incearca sa nu te mai gandesti.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

1. Pai pentru inceput cereti scuze pentru ca nu ai batut la usa cand ei faceau sex oamenii se iubeau si tu le-ai stricat momentul.
2. Nu trebuie sa faci nimic ei sunt parintii tai si te vor iubi in continuare nu e motiv de ingrijorare.
3. Incearca sa comunici cu ei ca nu te mananca doar sunt parintii tai ok.

| Pepenecald explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Era dimineață cine se gândea că fac așa ceva wtf?

| ywar a răspuns (pentru Pepenecald):

Pai dimineata e un moment bun de jucat sah. Sula barbatului e sculata, asta in cazul in care e sanatos tatal tau. Si de ce nu ar fi?
Gandeste-te si tu ca femeia se trezeste dimineata si pune mana pe schimbatorul de viteze al barbatului, il simte tare si il vrea in ea. Ce nu ti-e clar?
Foarte bine ca fac sex. Zi mersi. Ai prefera sa joace fotbal cu capul tau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce nu comunici de deloc? ai complexul electra.
Mergi la Tactu sa-ti ofere putina afectiune.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Ar trebui sa inveti sa bati la usa. Oamenii mai fac sex, stii?
Cati ani ai si de ce nu te intelegi cu ei?

Răspuns utilizator avertizat
| danaieladaniela a răspuns:

Pai ii normal ca parinti tai sa faca sex, dar inainte trebuia sa se asigure ca nu-i vede nime

| Pepenecald explică:

Am intrat din greșeala ținând cont ca era dimineață, am 14 ani

| Pepenecald explică:

Mai oameni buni! Ce om normal se gândește că la 7 dimineața când pleacă la școală părinții lui se ***!
Eu sunt neliniștită și am numai momentul ăla în cap și voi știți doar sa jigniți...

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru Pepenecald):

Nu trebuie sa te gandesti la asta. Batutul la usa face parte din educatie. Daca tatal tau era dezbracat, la fel de socata erai?
Ar trebui sa fii fericita sa se iubesc si nu se cearta sau se bat.
La 14 ani trebuie sa ai cunostinte despre reproducere.
Sexul e un lucru normal.

| Liviu a răspuns (pentru Pepenecald):

Stai linistita fetita, de acum iti garantez eu, ca sigur vor fi atenti laughing si cum vor auzi un sunet, vor tresari amandoi.Nu baga in seama rautatile oamenilor, capu sus.E ceva socant la varsta ta(cu toate ca stii ce e aia sex,una e sa stii, alta e sa vezi,si alta si mai aiurea e sa vezi la parinti tai) Treci peste, o sa iti fie urat o vreme, dar vei da uitari asemenea incident.E ceva gretos pentru o persoana sa se gandeasca ca parinti ei face sex, chiar daca in mod normal, e chiar ceva normal.Dar privind asta din pricina fiului sau ficei, e putin deplasat.Capu sus, nu baga in seama oameni rai, si incearca sa uiti happy