| marya25 a întrebat:

M am indragostit de un baiat mai mare, el are 20 de ani iar eu 13. Ne vorbim, am ieșit la un suc...dar el are prietena. Cum pot sa îl cuceresc?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Tu chiar crezi ca acel baiat, mai ales ca are prietena, te ia in serios? nu nu, isi va bate joc de tine si apoi pa pa.
Tu nu crezi ca esti micuta pentru el? si pentru Dumnezeu, esti o copila, traieste-ti frumos copilaria si lasa dragoste pentru mai tarziu.
Sunt atat de frumosi acesti ani, si voi va bateti joc de ei.
Stai linistita si bucura-te de frumoasa varsta!
O seara bunahappy

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu crezi ca baiatul este cam mare pentru tine? Tu inca esti un copil.Mai ales ca are si prietena.Banuiesc de varsta apropiata.Eu zic sa ii lasi in pace.

| T0T a răspuns:

Nu ești normală fetiță. Crezi că el umblă după dragostea unui copil ca tine? Umblă ori după ceva serios ori după sex. Tu vrei să îi oferi cel de-al doilea, că pe primul sunt sigur că nu îl prezinți numai la felul cum ai pus această întrebare? Vezi-ți mai bine de școala ta și bagă-ți mințile în cap. Lasă "moșii" pentru când mai crești. Nu ai gândire și probabil nici părinții nu ți-au oferit o educație și o îndrumare sau nu mai sunt în stare să te țină în mână. E și vin ta, dar și a părinților tăi.

| Fatamuntilor a răspuns:

Draga mea, nu are nici un rost.
Nu te complica pentru ca nu are rost.
In cel mai rau caz, gaseste-ti un baiat de varsta ta.

| Doub a răspuns:

laughing)rolling on the floor)).
Foarte amuzant.
Lasa baiatul in pace ca nu-i de tine.

| SkyPilot a răspuns:

La varsta ta este mult prea mare pentru tine. Si probabil ca va dori sex la varsta lui.

| KamaSutra a răspuns:

N.ai nicio sansa. Uita.l cat mai repede, profita de varsta frumoasa pe care.o ai si sa nu faci vreo prostie, pentru ca mai apoi s.ar putea sa o regreti. Voi doi aveti dorinte diferite in ceea ce priveste o relatie si s.ar putea ca tu sa nu.i poti indeplini toate dorintele daca ma intelegihappy
Gaseste un baiat apropiat de varsta ta

| Felys a răspuns:

Vrei sa intre la corupere de minori pentru tine, lasa adultii in pace si nu te mai baga atat in seama ca nu vei castiga nimic

| MskDesign a răspuns:

El stie ca ai doar 13 ani?

| marya25 explică (pentru MskDesign):

Da

| MskDesign a răspuns (pentru MskDesign):

Si a iesit doar cu tine la un suc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai putea fi sora sau... doar atat.

| Kyılε a răspuns:

Ai cam primit numai raspunsuri negative si sunt de acord cu ele, adica, esti prea mica pentru relatii si pentru el. Normal ca si-a gasit pe alta constatand ca nu are nicio sansa cu tine fiindca esti prea mica. Nu-mi pasa de funda, eu mi-am spus punctul de vedere la aceasta intrebare imposibila "Cum pot sa il cuceresc?".

| Park1Suin a răspuns:

Nu cred ca varsta de 13 ani e potrivita pentru a te intalni.

| DjNick112 a răspuns:

Cred ca faci o prostie, nu trebuie tu sa il cuceresti, ci el trebuie sa te cucereasca, in caz ca nu o face, stai in banca ta si asteapta sa intalnesti pe cineva de varsta ta, repet, astasa u faci vreo prostie, apoi ca te vedem aici cu alte probleme gen: "Sunt insarcinata?"

| DjNick112 a răspuns:

Am uitat sa precizez, tu nu stii inca ce e dragostea, cum e sa te indragostesti de un om in adevaratul sens al cuvantului, asa ca mai bine stai in banca ta