| wtxwhdxifdjebdd a întrebat:

Imi place de i fata si pot sa ii zic ca vreah o relatie, nr. ei de tel, am impresia ca mi a si zambit dar cred ca e in capul neu.

Totusi, daca spune ca vrea, cum stiu sigur ca vrea asta? Daca nu vrea si isi pierda timpul cu mine fara sa stiu? Gen, constitui o pierdere de timp pentru ea. Doar nu ma place. Sau ii e rusine sa le zica prietenelor ca e cu mine, suntem la aceeasi scoala. Cum ar trebui sa ma port sa fac? M-am gandit sa nu ma implic prea tare sa nu fiu luat de prost, si nici sa imbratisez in public, sa iminzica dupa ca sunt un pervers obsedat. Da stupid.
Nu am avut nicio relatie si de asta intreb am scris lucrurile astea...

6 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Daca o mai saruti in public sau o imbratisezi in public nu inseamna ca esti pervers!winking
Ii spui ce vrei de la relatie, si daca e sa se sature sa-ti spuna, unele chestii trebuie spuse pe fata, chiar daca dor, dar decat sa intervina si o minciuna. mai bine adevarul. Stai linistit, va fi bine, fii tu insuti!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ce ar fi daca ai incerca sa vorbesti deschis cu ea si sa o inviti la un suc? Nu te mananca, stai linistit!

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru TheLoveDoctorr):

Cum fac sa dau de ea? Si mai e problema de ce vor zice colegii mei, au ei, vor fi n si n comentarii bagami-as pl!

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru wtxwhdxifdjebdd):

Pai cum dai de ea.La scoala, nu? O schemi pe hol sau in curte si ii spui.Ce treaba au colegii tai?

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru TheLoveDoctorr):

N m gasit o ieri. Si mai e ceva. Practic imi place de ea de saptamana trecuta. Si la scoala ma duc miercuri. Mai are rost? Sau par obsedat? Si cum fac daca e cu prietenele? Sunt mai predispuse sa respinga cand sunt inconjurate de prietene.

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru TheLoveDoctorr):

Eu m am gandit asa. Tot weekensul asta ma pun pe "agatat", insa le cer doar.nr de tel nu sa iesim sau o relatiw si astfel poate reusesc sa.ma duc si la 5 odata. Si sa le cer si lor. direct toate nr.laughing ti se.pare o idee buna? Astfel daca dau de ea la liceu nu conteaza cu cati e.

Sii aaah. Mai e ceva. E vizavi clasa eilaughing adica pe.laterala aproape. Dar cred ca s a mutat. Ar fi o idee sa astept pe culoar pana dau de ea dar nu as parea a disperat, violator?