| amalia_4624 a întrebat:

Cum se apropie Craciunul ma intrebam ce cadou as putea sa-i fac varei mele. Are 14 ani. Nu stiu... vreau sa fie ceva original.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Pai.sa vedem:banuiesc ca este prietena ta cea mai buna asa ca ar trebui sa ii cunosti gusturile in materie de... aproape orice.De Craciun ai putea sa ii faci cadou ceva mai special decat ca la zilele onomastice(cum ar fi sa zicem o bratara sau mai stiu eu ce), trebuie sa ii cumperi ceva mai special.
Ca sa fie ceva mai amuzant ma gandeam la o caciulita''craciunita'' cu codite ceva de genul:http://www.cadouri.ro/craciunita-cu-codite-p8007.html care nu este foarte scumpa.
Si ma gandeam si la o canuta cu ceva legat de iarna(reni, mos craciun,)
Sarbatori fericite!

4 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Ce micuta e..depinde si de buget..eu i-as lua o caciula flocoasa alba happy

| HAHAALEX a răspuns:

Un tort 3D, vorbeste cu parinti si alte rude si ii poti lua un gaget (mp4, minilaptop) si in primul rand haine tricouri si bluze moderne cu imprimeuri cat mai interesante sau cu mesaje interesante.

| rarepearls a răspuns:

Un catelus cred ca ar fi cadoul ideal love struck

| amalia_4624 explică (pentru rarepearls):

Si-ar dori unul dar sta la bloc iar parintii ei nu o lasa