| Virk a întrebat:

Nu stiti in ce liceu din Simleu sau din Oradea se pot gasi rockeri emo s-au punkeri? Pentru ca plec spre clasa a opta si vreau sa termin o data cu specimenele astea din clasa mea... De aia vreau sa-mi fac prieteni care sa ma inteleaga...

Mersi, funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, dragule, emolăii nu sunt rockeri. Nu vreau să jignesc momentan, deci am să trec peste acest aspect. Punkerii, spre deosebire de ei sunt.
Revenind, rockeri cred că se găsesc în orice liceu problema este că s-ar putea să nu fie în clasă cu tine, ci în școală.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Tu chiar ai nevoie de ajutor.
incearca sa mergi cateva sedinte la un psiholog, si expune problema ta.

| Virk explică (pentru gelu1970):

Mersi de raspuns...m-a ajutat foarte mult, bravo...

| gelu1970 a răspuns (pentru Virk):

Nu ai de ce. aici persoanele cauta ajutor si putini stiu sa il accepte.
cunosc bine de tot pe cineva care s-a inhaitat cu ceea ce numesti...emo.
acum, dupa ce s-a maturizat ii este rusine sa vorbeasca despre acea epoca.
deci sa intelegi ca nu ti-am raspuns in bataie de joc.
problema ta e ca nu vrei ajutor ci sprijin ca sa intri in tagma unor...

| Virk explică (pentru gelu1970):

Ia uite, eu am pus o intrebare aici si tu imi raspunzi la alta...