| Sfinnx a întrebat:

Umm.din moment ce eu nu sunt prea priceputa cand vine vorba de un sarut cu limba etc ..ma simt penibil uneori.
Eram la scoala si s-a sunat de intrare, eram cu prietenul pe banca si ..ca ramas bun ne-am dat kiss dar el a incercat cu limba dar eu nu am deschis gura si nu l-am lasat.Adica pe bune in 2 secunde tu ai de gand sa bagi limba in gura?! ce e aia!? =]] poate nu sunt eu priceputa in artele sarutului dar mi se pare o tampenie, mai ales ca nu iasa cum trebuie chestia asta.
Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| Frrramboise a răspuns:

Multi fac chestia asta, deci nici baiatul nu e prea...priceput,altfel ar stii cum sa te iahee hee. Si eu ma simt penibil cand eu si tipul parca "nu ne intelegem"in timpul sarutului dar asta e, din greseli invatam. Totusi tipul ar trebui s-o lase mai moale, nu sa-ti bage limba pe gat asa din prima.
Un mic sfat : lasa-l sa te sarute "cu limba" doar dupa ce invata sa isi foloseasca si buzele laughing asa va intelege unde a gresit
bafta :*.

| pietrean a răspuns:

Se cheama "sarut frantuzesc". Ai dreptate:un sarut patimas nu se face intr-o secunda, dar nici pe bancile din curtea scolii.

| DenysaLove a răspuns:

Buna,scuze ca te intreb dar cati ani ai?
Dupa o sa-ti zic si parerea mea referitoare la ce ai scrisbig grin

| Azurry a răspuns:

Din ce ai explicat tu acolo, aia nu mai e sărut laughing. Sărut înseamnă să lipeşti buzele, dar nu şi asta...