| MaRiiH a întrebat:

Vă rog ajutațimă., Iubesc o fată enorm, am mai fost împreuna. ea are un prieten cu care nu se înțelege deloc... și din cate am aflat de la ea e posibil o despărțire. o iubesc mult, am o conversație cu ea îmi puteți spune ce credeți?, mă place, nu chiar o iubesc.Aș fi foarte bucuros :
Ea : nu te inteleg.
EU :Nu vrei să mă înțelegi
EA :nu te faci inteles
EU : off
EA : off.daa
EU : Eu nu înțeleg ce nu înțelegi tu laughing)
EA : mda complicatt
EA : nu inteleg.ce crezi tu ca ar trebbbui sa inteleg din ce mi.ai zis
EA : doamne parca sunte turciii
EA : laughing)))
EU : laughing), ce nu înțelegi? că te plac?
EA : exact!
EU : laughing) ce nu înțelegi?
EU : Nu-i așa greu
EA : estee
EU : dc?
EA : hai mai Marii..cum sa ma placii?/
EA : nu ma pot obisnuii cu ideea
EU : Păi te știu de 6 ani, am multe motive să te plac
EA : de 6
EA : serios?
EU : da
EA : mm. zici ca ai multe motive sa ma placi?
EU : da
EA : cum ar fi?
EA : acum ascult melodia pe care mi.ai trimis.o
EA : a lu DMc
EU : Păi, ești frumoasă, inteligentă, îmi place când râzi, când zâmbești, Esti puțin sensibilă, amuzantă, îmi place cum te îmbraci
EA : iti place cu zambescc?
EU : Da
EA : hihhi
EA : si mie imi plac ochii taiii..superbiii
EA : hihi
EU : Acum înțelegi nu?
EA : Da, ..inteleg!
EA : eu mereu am stiu ca ti la mine, dar nu am crezut vreodata ca ata de mult
EA : atat
EU : Eu am fost prost că trebuia să-ți spun de mult, dar
EA : asta este
EU : mda
EA : bu stiu ce sa ma ziicc >(
EU : Nici eu
EA : imi este dor de tine...
EU : Și mie de tine, nu te-am văzut de mult
EA : daa
EA : o sa inceapa sc si o sa ne vedem

14 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Da,si?

| MaRiiH explică (pentru express11):

...Ce vrei să spui?

| express11 a răspuns (pentru MaRiiH):

Ca timpul le rezolva pe toate, mai devreme sau mai tarziu-dupa discutie.

| MaRiiH explică (pentru express11):

Aș vrea eu să fie așa ușor., faza este ca nu-i pot spune dacă vrea să fie prietena mea, deoarece încă nu a terminat cu... actualul., nu știu ce să mai fac.

| express11 a răspuns (pentru MaRiiH):

Nu ai ce face.doar ce ti-am scris mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu-i vine sa creada ca cel mai bun prieten al ei o place asa de mult. Nu iti face griji, te place. Cum a zis ea, o sa inceapa scoala si o sa va vedeti.

| MaRiiH explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc de răspuns, pot să-ți dau un mesaj cu o altă convorbire mai complicată zic eu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MaRiiH):

Sigur ca da.

| CosminC86 a răspuns:

N-o lasa sa-ti scape, nu fi prost. Petreceți mai mult timp impreuna si totul se va aranja de la sine.
Din conversatia citata reiese ca tine la tine dar nu stie ce sa faca. Ce ar fi sa o ajuti tu? happy

| ElectronicPieces a răspuns:

Stai linistit happy fata te place, sigur o sa se lege ceva mai mult decat o prietenie.
Tu doar lupta să-i arați cat o iubești de fapt.

| MaRiiH explică (pentru ElectronicPieces):

Multumesc mult. chiar mă simt usurat.

| ywar a răspuns (pentru ElectronicPieces):

Ai sustinut aceeasi ineptie, stupizenie [spune-i cum vrei] ca si cel ce a postat aceasta intrebare complet cretina. El nu e cu ea, nu o atinge, nu o ponteaza, nu o duce in parc, nu o duce la discoteca, nu o duce la cico, nu o duce la inghetata, DAR O IUBESTE!? Cum vine asta? Pentru mine e in continuare un mister cum va loveste pe voi dragostea de spuneti cu atata usurinta ca "il/o iubesc". E terifiant pentru mine.

| Claudia_Awwr_1997 a răspuns:

Spune-i sa va combinati, daca te place sigur o sa vrea :*!

| VictorTheGoat a răspuns:

Iti recomand sa vorbiti fata in fata.e mai sensibil si asa poate sa observe cu adevarat ce crezi