| Evilo a întrebat:

Acum cativa ani am vazut unul dintre cele mai bune si mai emotionante filme din viata mea, si ca un prost ce am fost la momentul ala(probabil prea emotionat de sfarsit) am uitat sa ma uit cum se chema. Caut de foarte mult timp si nu gasesc, ma gandesc ca daca ill descriu putin poate stie cineva despre ce vorbesc. Stiu ca a fost pe Universal channel, era vorba despre un copil cu un handicap foarte neobisnuit, organele lui ii cresteau dar corpul lui nu. Asa ca viata lui a fost automat categorizata ca una foarte scurta de catre medici. In film el intalneste un baiat gras timid care are ca tata un criminal. Criminalul acesta scapa la un momendat din inchisoare sau iese nu mai stiu si se duce dupa baiatul lui si il rapeste, pentru ca nu avea voie sa sa apropie de el si era putin psihopat. Si in toata incurcatura asta apare si baiatul cu handicap si cumva il scapa pe acesta din mainile lui taicasu. Dupa noaptea de Craciun care o petrec impruna baiatul mic moare... va rog sunt disperat intrebati-va prietenii chiar trebuie sa vad filmul ala din nou!

Răspuns Câştigător
| CristianMarius a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Y1sRuTNFN2Q
Si nu uita de funda :P

| Evilo explică (pentru CristianMarius):

Nici nu poti sti cat te iubesc big grin!

| CristianMarius a răspuns (pentru Evilo):

A vazut filmul cand eram mai mic si m-a impresionat big grin O sa ma uit diseara la el

| Evilo explică (pentru CristianMarius):

Si eu cam la fel, filmul meu preferat caruia i-am uitat numele... dar acum o sa ma uit la el din nou cand am timp, multumesc mult din nou!