| TheUndertaker a întrebat:

Era un film cu Macaulay Culkin in care era era la un colegiu intr-o tara si nu avea unde sa se cazeze la cineva. 2 tineri o fata si un baiat (frati) l-au invitat la ei in casa, fiind casa parintilor lor, care ei erau in america (parca). Cei 2 frati erau pasionati parca de istorie. Deci filmul are in el si un pic porno si actiune si droguri si o gramada. Nu stiu cum se numeste, ultima data l-am vazut pe ActionStar acum vreo 2-3 ani, dar nu mai stiu numele filmului. Va rog, cine stie sa imi zica si mie numele, funda! Multumesc, buna seara!

Răspuns Câştigător
| Gur1tza a răspuns:

Baietii din Bristol sau Bristol Boys varianta in engleza. asta e filmul! vizualizare placuta!

| TheUndertaker explică (pentru Gur1tza):

Nu este filmul bun! Dar daca nu mai este nimeni iti dau tie funda

| Gur1tza a răspuns (pentru TheUndertaker):

Adica cum nu este bun? ca n.am inteles?

| TheUndertaker explică (pentru Gur1tza):

Filmul este cu Macaulay Culkin si in filmul asta e vb de 2 frati o fata si un baiat care fiind singuri acasa au incepuse sa faca sex intre ei intr-o noapte cand actorul asta Macaulay Culkin era la usa si se uita la ei. Este mult de povestit, filmul e mai mult erotic! Putina actiune si multa...plictiseala.

| Gur1tza a răspuns (pentru TheUndertaker):

Ok, am inteles. si filmul pe care ti l.am spus eu joaca acelasi actor. e in rolul principal. daca nu e acelasi film imi cer scuze.

| TheUndertaker explică (pentru Gur1tza):

Nu-i nimic, macar bine ca te-am ajutat cu o funda, o sa ai nevoie! laughing Salut

| Gur1tza a răspuns (pentru TheUndertaker):

Merci! :*:* daca vrei si o sa afli care este filmul intr-adevar cel pe care il cauti poate imi spui si mie! O seara buna!

| TheUndertaker explică (pentru Gur1tza):

OK! O seara buna

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara si tie.Intreaba la categoria potrivita.Intrebarea va fi mutata.

| oAntiidot a răspuns:

Incearca Party Monster. Daca nu, incerca-le pe astea:
-Madame Melville
-Richie Rich
-Getting Even with Dad
-The Pagemaster
-The Good Son
-My Girl
-See You in the Morning
-Rocket Gibraltar
... Sper ca te-am ajutat. FUNDA?