| 23431412451 a întrebat:

Am vazut un film cu Jackie Chan cu printesa furata sau cu cei trei copii care vroiau s-a scape de el, si el era spion mie imi place vaza cand fata cea mare vorbea cu spionul rus si Jackie se lupta cu el si Jackie la speriat pe agentul cam asa:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrr
rusul:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
si cica la rus in loc sa s-e duca pe usa a sarit pe geam. Lea vazut cineva?

7 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Spionul din vecini

| cryna a răspuns:

Da cred l-am vazut a fost pe protv filmul se numeste spionul din vecini da nu era nici o printesa

| sonya a răspuns:

Da e in filmul the spy next door.

| sasha_2369 a răspuns:

Dap, l-am vazut. pe protv, nu?
a fost dragut, Jackie nu dezamageste in niciun film. big grin

| Deeaa a răspuns:

Spionul din vecini hahha

| Isa a răspuns:

Daa am vazut si a fost super si rusul nu a sarit singur ci la aruncat Jackie (cum ii spui u) deci asta cam a fost

| coss a răspuns:

Mie mi-a placut inelul acele care taia.