| ViViDfan a întrebat:

as vrea si eu niste anime-uri cu grafica buna, dar sa fie shoujo/drama/slice of life va rogbig grin a da. dau si fundabig grin

Răspuns Câştigător
| BubbleGum_9864 a răspuns:

Toradora. Pretear. Ashita no Nadja. Sugar Sugar Rune. Bokura ga Ita, Lovely Complex.Full moon wo sagashite. Kamikaze Kaitou Jeanne. Vampire Knight. Mermaid Melody. Special A. Peach Girl. Honey and Clover. DN Angel. Inuyasha. Kirarin Revolution. Fushigi Yuuugi. Ai Yori Aoshi. Zero no Tsukaima. si lista continua da nu-mi mai amintesc. Unele nu au cea mai grozava grafica si eu prefer genul fantasy da' sper sati placawinking