| AlexTitan a întrebat:

Care este cel mai tare film de groaza ( horror ) pe care il stiti? Funda ( nu vreau mai multe oar unul o sa le vad pe totate si dupa dau funda ).

9 răspunsuri:
| val31989 a răspuns:

One missed call--->http://en.wikipedia.org/wiki/One_Missed_Call_(2003_film)

[E foarte interesant, eu l-am vazut si mi-a placut foarte mult!]

| Keith a răspuns:

Cel mai tare film de groaza este THE UNBORN, crede-ma te vei ingrozi.Vizionare placuta!

| RoxKnkK a răspuns:

ESte unu foarte tare cu doar o parte si da e ff groazaaaa,,,, Faza mea preferata a fost cand : Billy(cel rau) a omorato ep una si a luat forma de prajitura si i.a facut prajituri din carnea ei...
se numeste Craciun negru si este ff misto

| FlooPp a răspuns:

Dead SIlence
Silent HIll
The Texas Chainsaw Massacre
The Thing
Dracula
Bafta!

| ClassyAsFuck a răspuns:

Poi...
TheLastExorcism
TheGrudge(1,2,3)
TheDevilInside
REC(1,2)
Frakeweenie(Este si comedie)
Amittyville
FenomeneStranii(episoade)
DragMeToHell
TheWomanInBlack
Mama
ParanormalActivity-preferatul meu(1, 2,3, 4)
Constantine
TheCabanInWoods
Cam atat...

| ClassyAsFuck a răspuns (pentru ClassyAsFuck):

Sper ca nu te referi la filme de genul lui RocxKnK...(Pline de sange )
Ti-am dat exemple de filme paranormale

| CersetoruVesel a răspuns:

The unborn e singurul film horror pe care l-am vazut pana acum

| Anonim13344 a răspuns:

Texas Chainsaw 3D
Final Destination 5
Resident Evil 5
Shark Night 3D
Hidden
Haunting of Winchester House 3D
Haunted Castle: Das Geisterschloss 3...
House of Scary Ghosts.
Dead SIlence
Funda?

| AdriAna91 a răspuns:

The exorcism of Emily Rose.