| GEORGEMSU a întrebat:

vreau sa imi dati cel ma de groaza film(horror) dau funda pemtru cel mai tare

Răspuns Câştigător
| Dulcinea a răspuns:

The Exorcism. Este considerat cel mai horror film. Vizionare placuta!

13 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"The Grudge"

| VladimirPutin a răspuns:

The Evil Dead din 1981

| iowa a răspuns:

Drag me to hell, nightmare 2010, shutter 2004, insidious, paranormal activity.

| NoChanceForUs a răspuns:

Left4dead.

| klameteo a răspuns:

The Exorcist sau Paranormal Activity 1, 2, 3 sau 13th Friday. Sper sa merit Funda!

| Teodora201 a răspuns:

The Grudge 3, Destinatie Finala 5, Ochi e asa si asa, Stiu ce-ai facut asta vara. happy

| AlexaAlexandra1000 a răspuns:

Rec 2... The best*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta seria SAW - toate cele 6 filme - si'ai sa vezi cat de groaza sunt!

| NECUNOSCUT111245 a răspuns:

Dupa parerea mea d*ring scuze nu am putut pune ghilimele deoarece am o problma la pc

| Radu136 a răspuns:

Cele 13 Fantome, Byg Bad Wolf

| catalina9494 a răspuns:

Ia-l pe 2012 si pe noaptea rechinilor. si intra si pe un sait pe nume filme de groaze.ro sau filme de groaza.ro incearca pe amandoua vezi cum e bun.