| bobik91 a întrebat:

Care este cel mai tare film de groaza? Horroru cel mai horror

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

The Sisterhood of Travelling Pants. A fost traumatizant pentru mine, sa il viziones, horror de-ti intra in vene, si nu-ti da pace!

| bobik91 explică (pentru Dumnezău):

Frate...The Sisterhood of Travelling Pants (Comedy | Drama | Romance) daca comedia este traumatizanta pentru tine....pfff si ti'am mai si dat funda lol

| TechnologyWebBrowsing a răspuns (pentru bobik91):

E unu The Sisterhood (2004)

| Dumnezău a răspuns (pentru bobik91):

Filmul ala nu e comedie, e o voma chick-flick, insuportabila.Asemenea filme ar fi interzise, fac de rusine cinematografia.

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

As spune the exorcist... sau the grudge varianta japoneza
Dar multi spun ca haniibal holocaust este!
http://www.imdb.com/title/tt0078935/

asta pentru ca... a fost o controversa cum ca in film, toate eveninentele acelea au fost reale!
*pana la urma s-a dovedit ca nu e asa *

| yoonny a răspuns:

Destinatie finala 5, the grudge, the woman in black, ultima casa din stangabig grin(asta nu e prea horror dar e bun)

| Roxin a răspuns:

laughingDepinde de tine cum il percepi, ce te sperie. Mie mi-a fost putina teama la The Grudge.Asa daca vad un film cu sange, cum il taie unu pe altu nu ma impresioneaza.

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Evil dead 2013, the exorcist\cel mai smecher dupa mine de nu il uiti cat oi trai/ mai era drag me to hell \de care nu a zis nimei/ saw nu e de groaza e mai mult scarbos si mai e unu sadic rau i spit your grave

| krewoman a răspuns:

Saw..toate partile

| bobik91 explică (pentru krewoman):

Bleah... cel mai naspa film...nu e de groaza e sadic si mie greata cand ma uit nu ma sperie deloc

| JohnTheLittle a răspuns:

Ce-i cu filmele astea? The sisterhood of travelling pants? SAW!? asta vi se pare horror? Mie cele mai de groaza horroruri mi se par cele cu fantome/demoni si chestii de genul. Insidious este un film foarte bun... Daca preferi filmele horror gen "reality" Paranormal activity e si el... interesant.