| Ivan_Oana_1997 a întrebat:

Ce filme horror,adolescenti imi sugerati? gen: unii isi marginalizeaza si batjocoresc colegii iar acestia,in cele din urma, se razbuna! (excluzand tamara si carrie) astept propuneri! big grin

4 răspunsuri:
| Guildo a răspuns:

Filmele americane cu adolescenti nu se compara cu cele europene, unde regizorii nu se tem sa forteze nota si sa ofere altceva decat un happy ending. Iti recomand Lilya 4-Ever, Christiane F sau Water Lilies, filme realiste, nu povesti frumoase de la hollyood.

| MTD4TheD3v1l a răspuns:

Project x e un film tare

| mary07 a răspuns:

Cyberbully