| Andreee a întrebat:

Dati mi va rog cateva comedii romantice!

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Love and Other Drugs, Letters to Juliet.

| OnuOnulică a răspuns:

Alloha
A little Chaos
The Artist
Ted 1 și 2
That Awkward Moment

| Sn4k3 a răspuns:

Friend with benefits
500 days of summer
Si poate seria American Pie laughing - 3 s-ar potrivi cam la ce vrei tu.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Leap year

Love at first hiccup, uita-te la asta neaparat!

Love, Rosie

Two night stand

Vad ca ti-a mai recomandat cineva 500 Days of Summer, iti spun de acum ca nu prea-i comedie romantica... L-am vazut aseara si ma regasesc in el, dar nu e ceea ce cauti, chiar spune si la inceput ca nu-i o poveste de dragoste. Totusi e frumos, vreau doar sa-ti spun ca nu e ceea ce cauti.

| CiprianNick a răspuns:

Love Actually(2003), Good Luck Chuck(2007), America's Sweethearts, One Crazy Summer(1989), Must Love Dogs, Say Anything(1989), Serendipty(2001) big grin

| Alexandra_Miljana_1995 a răspuns:

Uite aici cateva:The holiday,Day of summer, When in Rome, Crazy stupid love, Vicky Cristina Barcelona, Friends with Benefits.
Sper ca sunt bune!