| Daraban_Catalina_1994 a întrebat:

Sunt o mare fana Supernatural și îl iubesc pe Sam Winchester foarte mult. Acum am o singura dorința. Sa îmi cumpăr haina ca el. Sa devin ge Sam în varianta feminina. Știu ca suna copilăresc dar îmi place foarte mult stilul lui.

Imi recomandați și mie site-uri unde găsesc tot ce îmi trebuie pentru a-mi îndeplini aceasta dorința?

Dau funda

3 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Stilul lui Sam e mai asa pe vintage, nu stiu la care dintre jachetele lui te referi, dar haine asemanatoare pe stilul vintage gasesti prin magazinele din mall chiar si la h&m, sau si mai ok ar fi sa cauti pe net

| Daraban_Catalina_1994 explică (pentru 1Q):

Ziceam de orice jacheta. Eu vreau sa caut pe net fiindcă nu am găsit nimic în Mall. Cel puțin niciuna dintre jachetele lui.