| Magical a întrebat:

tin minte ca cind eram mica priveam pe minimax un desene animat cu o fata. avea parul blond si traia la tara.nu tin minte prea bine cum se incepea dar stiu ca intr-un eoisod ea trebuia sa faca prajituri pentru un juriu insa la magazin a incurcat sarea cu zaharul.va rog spuneti-mi cum se numeste.

2 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Nu stiu sigur, dar poate este Bibi Bloxberg. Fata este vrajitoare, si parca era ceva de genul intr-un episod.
O zi frumoasa!

| Magical explică (pentru LarissaMouse):

Nu nu e bibi bloxber. stiu ca cand se incepea ia cobora dintr-o caleasca alaturi era bunicul sau bunica ei