| Pysykutzza a întrebat:

Buna TPU ajutati-ma va rog cu niste filme ceea ce vreau sa cuprinda este adolescenti drama si mult sex stiti genul acela de filme in care fac adolescenti "..." dar nu se vad chestile ca sa zic asa daca se poate si violuri infine ajutati-ma sa gasesc un film bun...

11 răspunsuri:
| IancuSilviu a răspuns:

Incearca seria American Pie happy

thinking Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0381392/

Vizionare plăcută.

| Pysykutzza explică (pentru anonim_4396):

Si de unde mi-ai dat site-ul unde trebuie sa dau ca sa il vad free?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pysykutzza):

O simplă căutare pe Google şi-l găseşti numaidecât, ce naiba e aşa de complicat?

| Pysykutzza explică (pentru anonim_4396):

Nu imi da nu stiu de ce sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pysykutzza):

Eu cred că ştiu de ce... Şi chestia asta mă face să regret într-un fel că ţi-am răspuns la întrebare.

| Deliadelias a răspuns:

Doamneeelaughing))))))tu "pysykutzZ@@"clar.cauti filme pornolaughing.
Redtube scrie pe tine rolling on the floor

| Pysykutzza explică (pentru Deliadelias):

Nu vreau genul asta de filme caut ceva mai captivant nu clasicele filme porno...

| Flavius2106 a răspuns:

Filmul: LOL

| Bogmina a răspuns:

Filmul Lol de Miley Cirus. e chiar mistoooo!