| Chiţu_Andreea_1991 a întrebat:

am văzut acum ceva ani un anime cu un puști foarte inteligent, un mic geniu ca sa zic așa, al cărui frate fusese omorât de o organizație si el a rămas în grija cumnatei lui. Atât fratele cat si sotia lui lucrau in poliție. Help plăcere chiar vreau să îl revăd. Ps la începutul episoadele arăta un iris (floarea)

Răspuns Câştigător
| Ilyas420 a răspuns:

Imi e greu sa imi dau seama cu atatea detalii dar am gasit un site care te-ar putea ajuta: https://www.anime-planet.com/......acters/all

4 răspunsuri:
| Ilyas420 a răspuns:

Nu prea cred ca e asta dar conform descrierii cel mai apropiat lucru care imi vine in minte este... Detective Conan?
poate daca imi poti da mai multe detalii, orice, aspectul personajelor, vechimea animeului etc

| Chiţu_Andreea_1991 explică (pentru Ilyas420):

Nu este Detective Conan, cred ca are vreo 9-10 ani de cand am vazut anime-ul, plus baiatul din poveste avea gen 15-16 ani adica mergea la liceu

| Chiţu_Andreea_1991 explică (pentru Ilyas420):

Am gasit, multumesc. Spiral Suiri No Kizuna se numea

| Ilyas420 a răspuns (pentru Chiţu_Andreea_1991):

Sa nu fi fost drama... :'(

| Ilyas420 a răspuns (pentru Chiţu_Andreea_1991):

Imi e greu sa imi dau seama cu atatea detalii dar am gasit un site care te-ar putea ajuta: https://www.anime-planet.com/......acters/all