| livemusic a întrebat:

Cine stie Violetta va ramane cu Diego sau cu Leon? Puteti sa-mi povestiti mai multe?

Răspuns Câştigător
| diapopa a răspuns:

Eu stiu ceva, sper sa te ajut... pe parcursul sezonului 2 violetta va fi cu diego, iar leon va fi cu tipa aia de la motoare care il place. isa la sfarsit leon se desparte de aceea tipa pentru violetta, si inceraca sa o "recucereasca". violetta se simte atrasa de leon si se simte nevoita sa se desparta de diego pentru leon. Deci la finalul sezonului 2 leon va fi cu violetta! Fundaa?

1 răspuns:
| vikisim333 a răspuns:

Imi place si mie violetta, stiu ca pe parcurs violetta va fi pasionata de diego iar leon de lara pina la urma violetta va ramine cu leon. multa bafta!