| anonim_4396 a întrebat:

Cu cine ramane Violetta in sezonul 2? Cu Leon sau Diego? Unii spun Leon,altii Diego, dar eu vreau doar unul dintre ei!

Răspuns Câştigător
| michaelaaa a răspuns:

Leon.funda

3 răspunsuri:
| Catarga a răspuns:

Nu s-a terminat Violetta 2. Nicaieri. Nu se stie. Cel mai probabil cu niciunul. O teorie spune ca va ramane cu Federico...

| pisicutzza990 a răspuns (pentru Catarga):

Nu cred, pentru ca Federico a plecat de mult.De cand nu te-ai mai uitat la Violetta? Cred ca de-o luna...s-a si terminat sezonul 1, in caz ca nu stiai.

| Catarga a răspuns (pentru pisicutzza990):

Federico s-a reintors in Violetta 2. Si nu am zis eu ca Violetta si Federico vor fi impreuna, e o teorie zisa de fani.