| xAndraa23 a întrebat:

In sezonul 2 din Violetta, ea v-a ramane cu Leon sau cu Diego, la final?

Răspuns Câştigător
| va2311paa a răspuns:

Eu -am vazut si in ultimul episod adica episodul 80 din Violetta 2 ea va ramane in continuare cu Diego iar Leon cu mecanica lui Lara! Sper ca te-am lamurit

14 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Diego.

| xAndraa23 explică (pentru AlexAleex):

Ai vazut ultimul episod?batting eyelashes

| LittlePerfectGirl12 a răspuns (pentru va2311paa):

Poti sa-mi spui unde privesti Violetta 2? e in romana sau in rusa?

| va2311paa a răspuns (pentru LittlePerfectGirl12):

Pe youtube si cred ca se vede clar cand se saruta sau cand se iau in brate deci nu cred se saruta ca si amici.....Raspunsul meu este gresit acum am aflat ca va ramane tot cu Leon dupa ce Diego se saruta cu Violetta intr-adevar se despart iar el o sa fie impreuna cu Lara iar Violetta inca il iubeste chiar daca este cu Diego si vorbeste cu Leon sa se mai uite la show si sa vada ca nu ea l-a sarutat pe Diego daca nu ma crezi uitate la asta http://www.youtube.com/watch?v=I2yVJnqdR38

| va2311paa a răspuns (pentru xAndraa23):

Eu -am vazut si in ultimul episod adica episodul 80 din Violetta 2 ea va ramane in continuare cu Diego iar Leon cu mecanica lui Lara! Sper ca te-am lamurit

| mnthseby a răspuns:

Diego funda?

| DeeaVonP a răspuns:

Hei!
Prima oara va ramane cu Leon si se vor desparti si se va combina cu Diego!winking
Uite-te pe YouTube si iti arata toate episoadele din sezonul 2, dar sunt in Spaniola, o sa iti dai seama ce se intampla! happy

| xAndraa23 explică (pentru DeeaVonP):

M-am uitat, sunt scurte fragmente din episoade. Dar, am vazut ca nu apar ultimile episoade din sezonul 2.

| xAndraa23 explică:

Unde as putea vedea ultimul episod? laughing ( din sezonul 2 )

| annakiss a răspuns:

Prima data va ramane cu Leon.
Dupa ce se desparte de Leon ea se va cupla cu Diego big grin

| xAndraa23 explică (pentru annakiss):

Asta am vazut, dar la sfarsitul sezonului cu cine v-a ramane?

| Metin2RoBestWarBoss a răspuns:

E cum zice el dar la sfarsit cu Leon

| babyyyyy a răspuns:

Leon