| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Dati-mi va rog niste filme gen Jocurile foamei.

8 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Pune-ți camere video prin toată casa și vinde frigiderul. Film bun, garantat.

| ღβأβأ a răspuns (pentru Λndrei):

L-am vazut deja laughing

| Eddys a răspuns:

Uita-te la Divergent, e aproape genul asta. sau In Time. sunt bestiale! :d

| OnuOnulică a răspuns:

In Time
Divergent
The Last Time

| faramatania a răspuns:

Gen The Hunger Games:Battle Royale (2000),The Human Race (2012),altele ce mai poți încerca; Divergent (2014),The Mortal Instruments: City of Bones (2013),The Host (2013),Upside Down (2012),In Time (2011),Push (2009),The Giver (5 Sept. 2014)

| Trandafirii a răspuns:

The giver e cel mai tare.

| stefan1998_5137 a răspuns:

Incearca si Ender game sigur o sa iti placa.

| Ksonik77 a răspuns:

Buna, cam astea ale lui faramantia sunt foarte faine! Apropo, si eu m-am uitat la Jocuriile Foamei si imi place partea cand doboara stupul de albinehappy Numai binewinking