| Dingo21 a întrebat:

Imi puteti face un rezumat (mai lung) drespre ce se intampla in filmul Hansel si Gretel Wich Hunter. Am vazut doar jumatate din el ( am atipit ) va rog frumos. FUNDA!

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Puternic mare vrajitoare Muriel spune multimea ca angajat fratii de salvare analfabet mai mult decat la tine este.

| Sn4k3 a răspuns:

De ce nu il vezi pe internet rolling on the floor? Hansel si Gretel Wich Hunters online subtitrat si o sa iti apara multe site-uri pe care sa il vizionezi.

| Dingo21 explică (pentru Sn4k3):

Deoarece am net Vodafone
si nu imi permit trafic :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai citit măcar prima propoziție sau ai dat direct copy+paste de pe google translate?

| Dingo21 explică:

Mai incolo?
fix de zici nu am mai vazut! happy

| Sn4k3 a răspuns (pentru Dingo21):

Descopera un loc un multe vrajitoare s-au intalnit, le ataca si le omoara. Pe urma urmaresc vrajitoarea aia rea pana la casa ei si o ataca. Vrajitoarea alba moare incercand sa il salveze pe Hansel. Apoi cei doi (Hansel si Gretel), o omoara cu o lopata ( prin decapitare). Apoi la sfarsit arata o secventa cu cei 4 ( Hansel, Gretel, trolul si baiatul ), care vaneaza o vrajitoare si o ucid rapid.