| xCookiieMonster a întrebat:

imi puteti recomanda unul sau mai multe anime de dragoste, va rog? fundita love struck :*

Răspuns Câştigător
| DanteR a răspuns:

Aici http://www.gogoanime.com/ vei gasi multe dar in cazul in care tu urmaresti mai mult de 3 episoade pe zi...adauga-ma: danteanime@yahoo.com si-ti voi sta la dispozitie cu absolut orice pot in legatura cu anime, hd anime, uncensored anime, anime games, novele anime, etc, etc;)

9 răspunsuri:
| xMihaela a răspuns:

Kaichou Wa Maid-Sama, Zero No Tsukaima si Lovely Complex

| andreea93b a răspuns:

1La Corda D'Oro,
2Hana Yori Dango
3Skip Beat,
4 Honey and Clover
5Lovely Complex
6Clannad After story

| star4all a răspuns:

Nana
Clannad
Honey and Clover
Kaichou wa Maid-sama
H2O Footprints in the sand
Myself; Yourself
Bokura ga Ita

| Annonymus0000 a răspuns:

Www.animecrunch.com suuper site cu anime-uri de la A-Z(mie imi plac: nana, gravitation, honey and clover, skip beat, paradise kiss, school days-toate de dragoste...si multe altele)

| Dariana98 a răspuns:

Paradise Kiss, Gravitation, Lovely Complex, Nana, School Days...etc Sper ca te-am ajutat! :X

| DaKota_9238 a răspuns:

Princess Tutu

La Corda D'Oro

Itazura na Kiss

Koizora

Skip Beat

Gravitation

Paradise Kiss

Lovely Complex

Cam atat. Te pup:*

| Gabriela_3522 a răspuns:

Mermaid melody
Nana
Bokura ga Ita
D.N Angel
Kamikaze Kaitou Jeanne
Lovely complex

| Deux_8501 a răspuns:

Death note la inceput nu e de dragoste dar de la episodul 15 va fi super :X