| X3BET a întrebat:

Mai exista filme care il includ pe Capitanul America in afara de Razboi Civil, Capitanul America Razboinicul iernii si Capitanul America primul razbunator? Daca da care sunt? Stiu ca intr-unul din aceste filme cred, Hulk a disparut in mare si filmul se sfarseste cu Razbunatorii care ziceau ca o sa-l gaseasca iar S.H.I.E.L.D era destramat. La acest film exista o continuare cand il cauta pe Hulk?

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Captain America mai apare in:
- The Avengers (2012)
- Avengers: Age of Ultron (2015)
- Spider-Man: Homecoming (2017)

Cat despre Hulk, nu, nu exista un film in care ceilalti sa il caute, dar afli ce si cum s-a intamplat cu el in Thor: Ragnarok (2017)

1 răspuns: