| anaaremeremari a întrebat:

Caut cum se numesc doua filme. Intr-un film o femeie se intoarce de la munca si inainte sa urce in masina un om al strazii o pateaza de sange pe palton, iar unul din nasturii de la palton ajunge in canal. In urmatoarea dimineata ea este arestata de politite sub acuzatia de crima, avad pe palton pete de sange.
In al doilea film este vorba despre o femeie care este inchisa pe nedrept deoarece este acuzata de moartea sotului. Pe cand sotul ei si-a inscenat moartea pentru asigurare, intrucat avea datorii. Si tot in acelasi timp il ia si pe fiul lor cu el. Femeia iese din puscarie si incepe sa isi caute sotul si fiul.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

The next three days
double jeopardy