| madalinax6 a întrebat:

Care e diferenta dintre actorii romani si actorii de la Hollywood?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Diferenta e ca uni se nasc in America si alti in Romania...cei din Romania au -50% sa devina actori buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actorii de la Hollywood joacă în filme şi seriale interesante. Actorii români din ziua de azi joacă în nişte penibilităţi închipuite ale unor scenarişti fixaţi şi cretini ce au ca temă viaţa românului/România în perioada comunismului/imediat următoare comunismului sau în seriale/telenovele prost gândite şi fără vreun subiect interesant.

| S3S3an a răspuns:

Aceia vorbesc engleza iar ai nostri romana

| ElenaIsabella02 a răspuns:

Actorii de la Holliwood au fost descoperiti de cineva cu "pile" la director/directoare si au fost adusi acolo, pentru a primi mai multi bani.Axtorii romani nu sunt asa de cunoscuti ca si actorii de la Holliwood si poate primesc un salariu mare, dar nu asa ca cei de la Holliwood care apar in foarte multe filme.

| Pisycasalbatyca91 a răspuns:

Actorii de la hollywood sunt mai cunoscuti, si in plus joaca mai bine in filme decat actorii nostri!