| xey a întrebat:

Cate seriale sunt din Twilight Saga Amurg Luna Noua ,am auzit ca asta e 2,dar nu stiu cate sunt si care sunt?! funda

Răspuns Câştigător
| Dany19 a răspuns:

1.Twilight(2008)
2.The Twilight Saga:New Moon(2009)
3.The Twilight Saga:Eclipse(2010)
4.The Twilight Saga:Breaking Dawn Part 1(2011)
5.The Twilight Saga:Breaking dawn Part 2(apare pe 16 noiembrie 2012)

7 răspunsuri:
| Vampiress a răspuns:

Twilight saga amurg luna are doar o parte poate te referi la twilinght saga amurg zori de zi

| DeNnySsAa a răspuns:

Sunt cinci in total dintre care una este in productie si da Luna Noua este a 2 a
1 - Amurg
2 - Luna nouă
3 - Eclipsa
4 - Zori de zi care are 2 parti a doua va aparea pe 16.11. 2012 happy

| Maria_alexutza_1993 a răspuns:

Sunt 3 parti

| Maria_alexutza_1993 a răspuns:

Sunt 4

| PortocalăăBăă a răspuns:

Toate filmele :
1. "Twilight Amurg"
2. "Twilight New Moon"
3. "Twilight Saga Eclipse"
4. "Twilight Saga Breaking Dawn- Part I"
5. "Twilight Saga Breaking Dawn- Part II" va aparea pe 16.11. 2012.
FUNDA? big grin

| xey explică (pentru PortocalăăBăă):

Ti-as da funda, dar nu merge

| PortocalăăBăă a răspuns (pentru xey):

Mesi oricum:*