| Rotari_Sorinel_1995 a întrebat:

Caut ceva filme cu tineri care se descurca singuri, care au fugit de acasă sau care doresc o viața mai buna, mersi! Dau funda

4 răspunsuri:
| raresandrey a răspuns:

Da ce, vrei sa iei exemple ca iti vin ganduri ca vrei tu sa faci pe rebelul, pfff, esti varza, stai acasa si pune mana pe carte, generatia lu peste.

| TaviComplicat a răspuns:

Filmeaza-ma si da play pe TV.

| Rotari_Sorinel_1995 explică:

Auzi mucosule, dacă vrei răspunzi la întrebarea pe care am pus-o fara sa comentezi.

| raresandrey a răspuns (pentru Rotari_Sorinel_1995):

Da ce sa raspund, la ce? te bagi in seama si tu, n-ai priceput ca esti varza, paralel cu orice tine de ce... ar vrea muschii tai de aurolac