| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Ce actor preferat aveti? mie incepe sa-mi placa Christian Bale.Esti Iisus,Esti un psihopat nenorocit,esti batman, esti unu care nu mai doarme de un an de zile, date-n peleme

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mare actor Christian Bale, mi-a placut mult in The Dark Knight, American Psycho, Ford v Ferrari etc
este ce trebuie omul!
nu pot spune toti actorii si actritele care imi plac pentru ca din 1950 pana in prezent lista ar fi foarte lunga.

Dar apropo de cei foarte cunoscuti "contemporani " si de ce nu foarte buni actori, as putea sa dau cateva nume insa nici aici lista exhaustiva : Al Pacino,Robert De Niro,Jack Nicholson,Malcolm McDowell,Woody Harrelson,Michael Douglas,Christopher Walken,Anthony Hopkins, regretatul Robin Williams,Jim Carrey,Nicolas Cage,Willem Dafoe,Christopher Lloyd, Dennis Hopper, Brad Pitt, Edward Norton, Bruce Willis etc

| ReddY25 a răspuns:

John Cenabig grin

| FreddieM a răspuns:

Cilian Murphy
Cheers

| Lupică27 a răspuns:

Si mai fascinant e cum si-a modificat omu ala fizicul in extreme, iti dai seama ce vointa si organism trebuie sa ai?