| anonim_4396 a întrebat:

Ce anime-uri tari imi recomandati? Dar sa aiba peste 150 de episoade. Daca aveti de gand sa imi dati serii de cateva zeci de episoade, mai bine nu, pentru ca nu imi plac. Adica se termina prea repede si pe urma imi pare rau sad

In fine, dau funda

5 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Eu iti recomand Naruto, Naruto Shippuden, Death Note si Inuyasha.
Astea le-am vazut eu si mi-au placut:3

| anonim_4396 explică (pentru վፀiፀፀ):

Death Note nu imi place, restul le-am vazut/le urmaresc

Răspuns utilizator avertizat
| Omori a răspuns:

Katekyo Hitman Reborn, D.Gray-man,Gintama,Fullmetal Alchemist,Hunter x Hunter,Natsume Yuujinchou(sunt mai multe serii),Monogatari(si aici sunt mai multe serii,cu nume diferite),Yu Yu Hakusho,
Singurele serii lungi pe care le mai stiu sunt Naruto, One Piece, Fairy Tail, Bleach si Dragon Ball, dar sigur le stii si tu deja.

| fantastica a răspuns:

Cel mai lung anime pe care-l stiu e Naruto. are peste 500 de episoate