| nechiforboss a întrebat:

Ce ati alege intresicktelenovele /-seriale turcesti / seriale americane?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Seriale americane de bună calitate.

| RareşTPUro a răspuns:

Seriale americane ca sunt mai fun.

| AlleSss a răspuns:

Bună! Mai întrebi? Nici nu se pune problema! Ce să înţelegi dintr-o telenovelă (dramă de dragoste) sau din ceva turcesc care,într-un final, tot telenovelă este? Serialele americane sunt cu mult peste celelalte două, unele seriale sunt chiar informative şi făcute cu bun gust, inspirate din cărţi etc. Nu se pune problema, nu aş putea compara cele 3 "genuri"

| marin81 a răspuns:

O carte buna, dupa care seriale americane. In nici un caz telenovele si seriale turcesti

| bettysk8 a răspuns:

Seriale americane. recomand crle politiste, cu crime... ex : Prison Break, Dexter, Jane and Maura, Hannibal N The walking dead

| Boss_Floryn_1989 a răspuns:

Seriale americane sunt mult peste celelalte