| Stefan_Alexandra_1997 a întrebat:

Ce este mai exact Naruto Shippuden? Un fel de serie paralela sau continuarea serialului normal Naruto?

Răspuns Câştigător
| Nutzuh a răspuns:

Naruto Shippuden este o continuare a animatie Naruto.Eu m-am uitat si la Naruto Shippuden si este pe terminate, acum trebuie sa inceapa Naruto Akippuden tot o continuare la Naruto Shippuden si Naruto.
Cauta pe google AnimaKage si o sa gasesti acolo toate episoadele din Naruto Shippuden si Naruto.
Ai mult de recuperatwinking

| Stefan_Alexandra_1997 explică (pentru Nutzuh):

Mersii mult :3.Dar mai am o intrebare:cate episoade sunt in total?:o

1 răspuns: