| emisiunidada a întrebat:

Ce parere aveti de cei care se uitau in anii 2002 la seriale filme,fotbal si wrestling? Strainii aveau acces la seriale si atunci, pai aveai sopranos,six feet under, the wire, oz, wrestlingul mergea bine si el, fotbalul era super ok si el, oricum astea sunt cele mai populare emisiuni sporturi din lume.

4 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

A fost frumos cat a durat

| emisiunidada explică (pentru ReddY25):

Cat timp te-ai uitat la wwe? eu ma uit la show-urile vechi am si wwe 2k15, te uiti la seriale? alea zise de mine de mine the wire ai vazut? six feet under? daca vrfei mai vorbim de wwe intr-un privat ceva ca si eu sunt pasionat perioada 99-2010 mi-a placut.

| ReddY25 a răspuns (pentru emisiunidada):

Sunt fan Cena big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o părere bună.
Și eu m-am uitat la Wrestling câțiva ani. Am prins momente frumoase.