| Alexa_3198 a întrebat:

Sall tuturor vreau sa stiu ke parere aveti despre emisiunea "Burlacita"?winking

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

O emisiune de tot rasu cu personajul principal o pitipoanca retardata.si pe langa ea niste boi fara creier care ar face orice sa apara la tv!
prosti sunt cei ce se uita la asta...

| Aliyn a răspuns:

Mda,mai bine nu i-mi spun parerea.laughing

| Frankun a răspuns:

Sincer, cel mai oriil reality show pe care l-am vazut vreodata! + retardata de bianca draguseanu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca toate emisiunile de acest gen este o emisiune stupida, oribila, etc(scuzați limbajul laughing )...mai pe scurt...nu am nimic bun de zis despre ea.

| Ioanaaa_3158 a răspuns:

Este un realiti show foarte frumos care da posibilitatea vedetelor sa se indragosteasca...