| Auarl a întrebat:

Cine îmi poate recomanda un serial sau film bun, cu final fericit (film sau serial romantic)?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Beastly.

| faramatania a răspuns:

Serial:Gossip Girl
Filme:In Your Eyes (2014),Love,Rosie (2014),Endless Love (2014),Sundown – I Brake For Gringos (2016)

| Sn4k3 a răspuns:

Friends with benefits (e si comedie)

| Auarl explică (pentru Sn4k3):

O ştiu laughing

| Sn4k3 a răspuns (pentru Auarl):

Serial ar mai fi Chuck, dar finalul nu e chiar asa de fericit.

Răspuns utilizator avertizat
| GyaX a răspuns:

Buna iti recomand beauty and the beast in serialul asta ai ce vrei e de dragoste final fericit dar care te tine un pic in suspans si crezi ca e adevarat, asta fiind ultimul sezon, ultimul episod e frumos se lasa cu indragosteli unpic de sperieturi dar e bun serialul te puuup