| Broadband a întrebat:

Cine imi recomanda un film foarte horror, cu fantome, paduri, zombie orice dar sa te tina in suspans sa faci pe tine sa zic asa.
exista vreunu LOCUL 1 cel mai HORROR!

Răspuns Câştigător
| Muwz a răspuns:

In lista mea de filme horror nu exista locul 1. Prea multe filme ar merita locul 1, dar printre cele mai bune:
Scream 1-4
Final Destination 1-5
Wrong Turn 1-5
The Exorcist
The Shining
Friday 13th - seria veche
A Nightmare On Elm Street - seria veche
The Cabin In The Woods
Mama
Evil Dead 1-3
Evil Dead 2013
Carrie
The Woman In black
Sinister
Halloween - seria veche
The Texas Chainsaw Massacre
Child's Play 1-3
Seed Of Chucky
Bride Of Chucky
Grudge
The Ring
Ringu 1, 2
Cabin Fever
Vacancy
The Fingerprints
Timber Falls
28 Days Later
28 Weeks Later

Astea sunt cele mai bune filme vazute de mine.
Fundă?

| Broadband explică (pentru Muwz):

Grudge e tare big grin mersi

8 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Saw.

| faramatania a răspuns:

The Cabin In The Woods
Wrong Turn (seria)
Inbred
The Wicked
13 Eerie
Thir 13en Ghosts
Friday The 13th
No One Lives
Cabin Fever
Land Of The Dead
28 Days Later
The Ruins
Mirrors

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ceva filme ok, care au povestea interesanta. Cosmar pe Elm-street, seria veche, Vineri, 13, Dimineata Mortii - original sa re-make, ce vrei tu, sunt bune amandoua si Dupa 28 de zile, film cu infestati.

| CălinPL a răspuns:

Saw 7

| vinusipaharu a răspuns:

Grudge

| Shimonakatokka a răspuns:

Mie mi-au placut filmele ''Saw'' vezi extrem de detaliat spre exemplu cum un om este nevoit sa isi smulga lanturle legate de CARNEA picioarelor, mainilor, umerilor si falca pentru a iesi dintr-o camera care va exploda. Doar unul dintre cele vreo 14moameni chinuiti intr-un episod... Sunt vreo 7 filme cred

| sSakuraSs a răspuns:

Evil ded 2013, The women in black, The appariton, Sinister, Saw, Hellowen, Drag me to hell, The deccens, Screm, Misterele casei bamtuite 2 ...etc