| Teodeo a întrebat:

Cu cine credeti ca va fi Naruto in final? Cu Hinata sau cu Sakura? Daca este altcineva spuneti si apoi justificati raspunsul
Cel mai creativ raspuns primeste funtita!

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Probabil ca, din cate cunosc eu seria Naruto, cu niciuna. Naruto nu prea este genul de serie care sa aiba acest gen de final. Probabil un mic flirt, poate un sarut pe obraz, dar nu mai mult. Oricum, eu cred ca mai degraba cu Sakura, pentru ca este clar ca Naruto are sentimente mai puternice pentru Sakura. Chiar daca o simpatizeaza si pe Hinata, Sakura are un loc mult mai inalt in inima lui Naruto.

4 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

Cu amundoua! laughing

| AlexanderTheG a răspuns:

Sa speram ca cu niciuna dintre ele, sa speram ca va fi cu Karin.

| ralucikaa a răspuns:

Va ramane cu sakura deoarece se cunosc de mai mult timp de cand erau mici, si sigur naruto stie ce sentimente aprinse are sakura pentru el, mai tari decat avea pentru sasuke, deoarece acesta a fost mai ingaduitor cu ea iar naruto niciodata nu ar vrea sa o raneasca.