| silvia3333 a întrebat:

Din ce serial anime este personajul Miku Hatsune? Va rog spuneti-mi si mie cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Miku Hatsune este un program...este de fapt o holograma care canta

4 răspunsuri:
| AnimeChu a răspuns:

De fapt e un program muzical, Vocaloid. Sper că te-am ajutat happy

| KinokoஐKee a răspuns:

Hatsune Miku nu este un personaj din anime, ci o holograma.Canta in trupa Vocaloid care nu este anime ci formatie japoneza.Cauta pe net si vezi mai multe.Se aseamana cu un personaj din aniem pentru ca e facut de japonezi si ei asa fac toate creatile. Vocile lor sunt programte pe sintetizator, dar bineinteles au si vocea lor. Vocea lui Miku este a lui Fujita Saki.Au mare succes.Si multe cantece cauta pe youtube.

| Ioana128373i a răspuns:

Pai din anime-ul "Vocaloid".

| Faraidei a răspuns:

Sintetizator de sunet