| MiKutzelu34546 a întrebat:

Era un film gen tortura, deci o familie pierde singurul copil caci un criminal il rapeste si omoara si decid sa il razbune inscenand un accident masinii de politie...si il prind...dar in masina erau 2 si il tortureaza pe cel nevinovat. Funda!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

The Tortured (2010)
http://www.cinemarx.ro/filme/The-Tortured-The-Tortured-459691.html

9 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

"floresdemayo" a raspuns inaintea mea, asa ca iti recomand si eu alte filme asemanatoare care s-ar putea sa-ti placa:
I spit your grave 1 si 2
Wrong Turn 1-5

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Wrong turn 1-6 de fapt

| MiKutzelu34546 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Wrong le stiu, mersi

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru MiKutzelu34546):

I spit your grave sunt cele mai tari big grin

| MiKutzelu34546 explică (pentru Th3AbSinTh3):

O sa ma uit, mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.

| дфтф a răspuns:

Am înțeles tot, descrie-l mai bine

| MiKutzelu34546 explică (pentru дфтф):

Era o familie de doctori, mama copilului pleaca la servici iar acasa raman tatal si fiul, tatal este in casa, fiul se joaca in curte observa ca copilul este rapit... politia il prinde pe criminal si gaseste copilul mort, taicasu si maicasa aleg sa iti rezbune copilul organizand un accident al dubei de politie in care erau transportati la inchisoare criminalul si inca un detinut, acestia il tortureaza pe detinutul care nu-i omorase copilul... Il stii?