| Maddie02 a întrebat:

Filme de genu Another cinderella story, picture this, a cinderella story. despre adolestenti. in care intamplare sa se intalmple in scoala. adica. un baiat popular este cu cea mai populara fata iar el se desparte de ea si el se indragosteste de o fata obisnuita si fosta lui prietena este geloasa si o face pe fata sa se supere pe el apoi el isi cere scuze intr-un moment special. love struck

2 răspunsuri:
| Joanne a răspuns:

Incearca Raise Your Voice!
Exista si o poveste de dragoste, scoala de muzica, fata populara si parinti (enervanti). happy
Daca nu vrei sa descarci, te poti uita pe Youtube, insa fara subtitrare.
Sper sa iti placa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Starstruck, Greta(adica nu e cu staruri, dar e cu o adolescenta...vei vedea tu big grin), Bandslam, Camp Rock, High School Musical. Sper ca te-am ajutat