| MrsAllAmerican a întrebat:

Heei. Stiti niste filme/seriale despre trupe rock? Adica nu documentare. Filme am vazut si mi-a placut mult Rock of Ages, iar serial cum as vrea am vazut Shut Up Flower Boy Band. Nu trebuie sa fie neaparat trupe, poate un liceu de muzica, un grup de tineri ceva. Fundaaa happy

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Film:Jem And The Holograms (2015)
Seriale:Vinyl (2016– /apare pe 14 Feb. 2016), Sex&Drugs&Rock&Roll (2015– )

| Sociopat a răspuns:

Vinyl pare marfa cat despre filme nu-s despre anumite trupe dar sunt funny Detroit Rock City, Deathgasm, Tenacious D in the pick of destiny, Dazed and Confused. Ah, ar mai fi si serialul animat Metalocalypse.

| Divy a răspuns:

Cică Camp Rock laughing dar nu ştiu dacă aia se poate numi trupă rockwinking

| MistretulPufos a răspuns:

Iron Weasel laughing

| MrsAllAmerican explică (pentru MistretulPufos):

L-am vazut acum cativa ani mor. am trecut peste dar trebuie sa recunosc ca a fost cel mai tare serial de pe disney rolling on the floor)

| TOOL a răspuns:

RockStar, genial Mark Wahlberg, e probabil ce unul dintre cele ma i underrated filme facute vreodata.

| metalhead999 a răspuns:

Uita-te la Metalhead. Este film si este de-a dreptul superb.

| crisss27 a răspuns:

Metallica Through the Never 2013