| YoyoRoXXy a întrebat:

Heei TPU.Deci lamuriti-ma va rog si pe mine..Doar ce am terminat sezonul 5 din Pretty Little Liars. Vreau sa aflu daca se va mai face sezonul 6 (am auzit multe zvonuri cum ca nu mai au finante),iar daca da, cand se va da la televizor si pe ce canal TV? Sau va fi doar pe internet? Plss help :3 FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Sezonul 6 va avea premiera internationala pe 2 iunie 2015. Cand va fi adus in Romania, nu poate sti decat televiziunea care il difuzeaza la noi in tara, caci banuiesc ca acelasi post tv are licenta pentru toate sezoanele. Pana il vezi pe micul ecran, cu siguranta vor aparea episoadele online, dar dupa 2 iunie, data oficial anuntata.

1 răspuns:
| moviesarelyf a răspuns:

Sezonul 6 va aparea pe 2 iuniewinking