| Gabriela2311 a întrebat:

Hei,am o intrebare.Cand eram mai mica am vazut un film.Era despre o adolescenta care avea multi frati nu stiu exact cati si fratii ei au fost luati de un vrajitor rau.E s-a dus sa ii salveze si vrajitorul a pus-o sa faca curat in casa lui caci era foarte mizerie.Acolo matura si farasul vorbeau si cand a dat cu matura in faras acesta a zis ca e alergic la praf. Dupa ce a facut curat luna a venit vrajitorul si a certato ca ea numeste asta curat apoi nu mai stiu, dar as vrea sa il vad din nou.Va rog ma puteti ajuta? Multumesc

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Vrajitori si basme, e sigur American Pie.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Wizards of Waverly Place (2007/2008)?

| Sn4k3 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/liste/filme-cu-vraji-vrajitori-si-vrajitoare-8278/. Poate il gasesti aici. M-as uita si eu, dar nu am timp acum. Bafta!